???

 

Чому? Якщо любов-то обовязково боляче??? Що не може бути добре, без погано???

Чому, коли хлопець красивий, то егоїст??

Чому, коли вчора було дуже добре, то сьогодні має бути дуже погано????

Чому, Коли я пишу рідко хто це читає???

А чому я хочу, щоб це читали???? А ще: чому, я така вперта??

 Красива, але не завжди щаслива?

Чому у мене так багато чому??

Ну ось це все, що я хочу зараз знати… 

Є-є-Є

 Колись обіцяла, що напишу чи є любов, кохання))) Ну ось дочекалася- ЄЄЄ, так як я і думала))))) Ви не подумайте, що я її тільки-що найшла, вона жила в мене в сердечку уже давно)) Просто напевне вирішила перепочити) 

 Такщо, хто не вірить, що любов існує- ви собі не вірте, а я знаю, що вона є)))) І звати його Мар'ян         ( кому цікаво )   А загалом вихідні у мене прикольні)): замастила курчтоку на лавці, яка не встигла висохнути , добряче гепнулася задом на асфальт))) А так все кльово))))) ЛовЕ))))

 

Фух

 Здала… Збулася….Усьо… ЧИ як то ще назвати??? Надіюся укр.мова мені снитися не буде)))) Тепер треба мучитися, чекати результатів.

П.С. Я про незалежне тестування, коли хто не зрозумів) А так , все добре — погода звєрська! 

ТуТ Моя АСя

 Усім привіти)))

ГОтуюся до тестування з української мови. В понеділок почну переживати і боятися. 

В вівторок  "толи ещо будетЬ" …Коли здам піду напевне святкувати))) МОРОзивом)))))))))

Ще одне,  хочу зі всіма вами познайомитися поближче 283443566 — Це моя ася, ласкаво просю))))))))))))

Нюх-НюХ

 Я незнаю, це лиШе мені так ВесноЮ повсюдИ Пахне???????????????? Так Красиво. Нарешті дощик перестав.Весна повсюди))) Я й не думала, що я так весну люблю) Дуже люблю) Так зелено) А цвіт вишні, це просто щось…Краса неземна) В яку пору року земля ще буває такою чудесною?? Хочеться, щоб і всередині мене було так чудово))

ОновЛення

ПривітикИ ВсіМ)))))))) Ой, я таКА щаСлива, що навіть Писати не Можу нормлаьнО)))) ой))))))   МЕні Один хлоПчина, друг міЙ хороший)))))) БЛог, бачИте Який каСІвий зробив))))))))))))) ПРосто суПЕР))))) Мені так ПодобаЄться))))))))))))))) А вам????? Він наче ПЕрерОдивСЯ)))) Такий Прикольний Сьтав і головНе неоРдинарНий і Особливий)))))))))) Ех як Добре дружИТИ з Такими хороШИми людьмИ)))))))))

вас лю 

Мені тепЕР ВажливА ваша думКА на рахунок дизайну))))))))  

ПринЦеsSА

Я принЦессА) Мені потрібно в середновіччя)))) Там хотя би принци є))) А їх так тут не хватає. От попробуй скажи якомусь хлопцю, піди побийся за мене, або дракона прибий там…чи щось таке) Або відправить в психушку, або піде шукати собі нормальну дівчину без бджолів в голові) А колись і просити не треба було, от… Зара як ото в тому анегдоті:

-ну добре, коня я бачу, а де принц??    Я звісно проти хлопців нічого немаю) Сама люблю такого, як би то ніжно сказати "коника", но….Колись було більше романтики…А зара на балкон рідко хто наважиться вилізти, я правда на 8-му поверсі живу, але то таке)))) принцесса