А може Бути Так ??:

— Коли, думаєш про людину, вона в той час думає про тебе? Або коли ти думаєш про когось, то в нього виникає бажання зателефонувати???

— Коли чогось хочеться, то воно зразу збувається…

— Якщо людина приснилася тобі, то яка ймовірність, що ти снилася їй?…

— Якщо ти когось безтямно кохаєш, то де…де гарантія , що тебе теж так кохають?

— От, чого, чого, коли 5 хвилин тому в голові було купа думок, які хотілоася написати, а тепер усі десь розгубилися???  Оце саме обідно.

+ хочу потриматися за руки…. Руки

 

ДвА

Ну от, уже два рочки. Рівно цього дня.  27. Ця цифра уже два роки для мене багато означає) Мамоньки, стільки всього було за ці роки….  Здається, що час проминув так швидко, а водночас це так багато…. Незнаю чому, але саме про це, я чогось не можу нічого путнього написати…. Може, тому, що я щаслива???? Десь там, далеко в серці, і боюся розхлюпати цю радість? Дивно я сеБе покищо почуваю… Можливо до вечора щось і зміниться… Забула написати саме головне…. Я тебе Кохаю !

«СправедлиВІсть»

 Ну про це точно не можна, не написати. Треба, щоб всі знали, як у нас в країні ( читай в училищі ) загрібають гроші. Значить, що мене розсмішило, розізливо, просто "ржунимагу и слезивитираю"!!! От, сижу я дома, вишиваю картинку, розміру так А-3, хто незнає, вибачте, не поясню)) Так от, нитки за мої гроші, а на початок я їх лише на 25 грн купила, тканина за мої гроші, рамка моя, голка ну і т.д. І праця звісно, разом з любов"ю вложена в картину теж МОЯ. І воть, що мені загнали, " ви вишиваєте, потім училище забирає в вас роботу( тю, що перший раз ?), але якщо ви хочете, то можете потім ВИКУПИТИ СВОЮ!!!! роботу."  fuck of!

…приходиш сядеш і мовчиш мене заводиш та біжиш
приносиш сльози
сир і яд мені це треба
о cкільки тепла в твоїх руках а віє холод він не дах…

 

Хто цілує так як слід?
Хто співав як я не зміг?
Обіймає, хто бере тебе?
Хто кохає на зорі?
Зустрічає твої дні?
Хто тебе цілує вранці?
Хто танцює брудні танці?

  

 Чогось саме ці слова крутяться на язику весь день… 

ща бу філософствувати)

 …Щось мене напевне пре))))  

Так, стоп мене уже не пре, на мене за одну годину образилися аж дві людини!!!!! Я вшоці! Перше слід думати-ніж щось казати, чи писати!!! Рот собі пластирем заклеїти! І що я за челавек такой? ))

Впринципі, чого люди такі обідчиві?… Я ж не зі злоби… Я ж холося…

А взагалі я планувала про кохання велике написати…а тепер ненапишу вже, муза втекла ( муз точніше))) 

Киїф…

 Ну що я можу сказати??? Одним словом?- кошмар!!!! Більше слів?? Та ну вас) Кияни ви не ображайтеся, але я догнати не можу, як виживати в такому місті??? Ну звісно, провінціалка, чи як воно там називається, приїхала у столицю з маленького( але чудового та рІДНОГО!!!!) Івано-Франківська і щось хоче….Та ні, я нічого не хочу, я просто години рахувала, до поїзда!!! ТРи дні там-Це занадно,+ коли у тебе гайморит і хто-зна, що в голову лізе…

— Міста Києва( Або що мені зовсім не сподобалося)

1.Сталиця, а, вибачте, гівно посеред вулиці….

2.Таксі-60 грн… здуріти можна!!! Франківськ мона три рази об"їхати 

3.Метро- Незнаю, просто харить шум в вухах, толпа людей і ескалатор….чуть не заснула))) 

4.Він великий, великий і ще раз великий!!)))) Аж занадто….

5.6 грн за  вафельку, це нормально?)))) 

6.Якщо ти не постояв в пробці — рахуй, що день прожитий марно!

7. А так, і оце вверх-вниз, ой як кумарить!!! Я ноги в лотерею не виграла!!! ( ну я розумію, що Київ на горбах побудований, але…Добре напишу претензію, до його засновників))) Певно що до Кия…Дійде думаєте??? (хі-хі) 

+  Києва

1.Не спорю, архітектура, пам"ятки, будинки, бутики-це все супер і захоплює!!!! Чесно)))

2.Хлопчик мені в метро місцем поступився))) Вже приємно)))

3.Махіни класні))) 

4.А загалом нормальне місто, як для столиці, лиш жити там-нізащо))))

Той хто живе в Києві і ходить щодня на роботу, їздить у метро, навіть відпочиває))) Вам великий респект))) Бо я б так не зуміла)

ШоКО

Шоколад…кусаєш його зубками, немов впиваєшся поцілунком у шию коханого, солодка начинка розливається по всьому ротику, тече по губах, лоскокучи їх приємним теплом, гарячий поцілунок який з ніжного торкання губ, переростає у шалену пристрасть, яка стікає все нище до шийки, і нище, нище…! Задихаюся від пристрасті, вона розірве на шматки…Ковтаю жадібно гаряче, наелектризоване повітря, запах…Усе пахне ним, шоколад такий п’янкий. І знову поцілунок…довгий, шалений, бажаний — танок, який не описати словами. Все зливається в одне, час зупиняється, чути лише тихий стогін…не припиняй…задихайся в мені!!! І лише липка шоколадна начинка на краєчку моїх губ…

шокОцьомикккк

Значить так, вчора був День Перемоги, позавчора і поза-позавчора концерти до дня міста, сьогодні концерт бо ТНМК на озері, завтра Лама….Я уже не можу… День міста перетворився в ТИЖДЕНЬ міста!!! Почали 5 травня святкувати, а хто-зна , коли закінчимо))) І це не погано))) Бо тільки на свята помічаєш, як багато живе у місті людей. Взагалі святкування це кльово,головне, щоб від душі)))

Ги

Про що я хотіла власне написати????

Ай лаЙк іТ

 Вчора був другий день святкування нашого дня містя)))) Рідного Івано- Франківська))) Доречі, ви були у Франику? Ні??! Тоді бігом до нас)))) Тут дійсно красиво))) Хтось скаже "ну що красивого у звичайному місті, не дуже великому, та ще й такому як усі?".. Я от незнаю, але в нас якось не так! МЕні здається, що кожний хто сюди приїде відразу відчує себе як удома…

Незнаю чи концерт був прикольним, бо чесно кажучи я його не слухала. Співав Кріс Норман, хто знає) Ну кажуть, що це пісні молодості моїх батьків) Неспорю, саме тому й не слухала) Музика моєї молодості буде сьогодні_ Друга Ріка, і байдуже, що надворі зараз дощ!

Любов 🙂