щоденне

А от цікаво, коли сняться кошмари, то це щось означає??? Реальні кошмари від яких страшно увісні, і прокидаєшся мокрим, а до кінця дня забуваєш їх зміст…КиЦь

А ще, чого я ніяк не можу пояснити, того що я відчуваю? Всетаки, напевне я знаю, я  нічого не відчуваю, абсолютно, мені навіть не боляче. Просто думаєш, думаєш…І все, далі думок не йде, бо не знаєш який крок зробити?? Не те, щоб боїшся впасти, просто боїшся, мабуть, шкодувати, тільки за чим? Незнаю, а коли згадую, то знаю… Хоча, всі шкодують за чимось…А я не хочу бути всіма. Хочу бути собою, а собою важко, а зі мною ще важче…. Хоча? Ніхто ж з вас не знає) 

Я_тутоЧки

 Такс, я так давно тут не писала, що аж страшно….

Ну, сталося напевне і багато: Я захистила диплом, отримала 4-й розряд, відгуляла випускний…:-), встигла…а що я ще встигла? ))) Та багато чого. А ще мені встигли зрадити….Я думала це буде больніше… А так то все… Я вернулсо) Хелов усім)

зроЗумілА…

 Так перше, що чомусь напишу, це те, що мене дратують записи в "дневах" — "а він мене покинув" , "колготка порвалася якраз тоді коли він мені підморгнув"  "я його люблю а він мене не помічає" , звісно мене ніхто не заставляє це читати, але…та харить, люди!!!!!!! Вам, що більше немає чим перейматися??? От Чорнобиль знову барахлить, в Рівному катастрофа, люди в Африці їсти не мають, що, бензин дорощає, олія тимбільше, а ви переймаєтеся порваною колготкою!!!! Звісно, любов та кохання це важливо, це чудово, сама закохана, але…так як каже моя майстрова — без ФАНАТИЗМУ))) От навіщо мучити організм та перейматися кожною дрібницею, яка цього не варта? Хіба зараз нерви на вагу продають? Скажіть, де я вже побігла купувати і собі і свом батькам відкуплю, бо я їх їм трохи погризла. НЕзнаю, коли люди навчаться відрізняти важливе від дрібниць. Я звісно не така вумна, що такого не роблю, але…просто побачила, що це не правильно, і реально перестала заморочуватися всім непотрібним))) І от тепер мені добре, в мене хороший настрій, і на диво підвищена самооцінка, бо мені з цим приходиться іноді боротися, хоча причин на це немає, то певно гени… во))))

А , що саме я хотіла сказати? Поміхайткся, та рідійте життю яке вам дав Господь, воно одне і не думаю, що призначене для створення удаваних проблем і постійного ниття)))) Будьте щирими та відкритими. Так жити легше)

П.с. Іноді я сама себе не впізнаю))) От напишу і думаю " це я????  =))