Цукерок забагато не буває.

Кави тимбільше .

Хто сказав що якщо тобі 21 ти не можеш дивитися Боб Квадратні Штанці ?

45

Хто б подумав що після хотіння сидіти дома менше ніж за тиждень мені буде так нудно?

 

So, what did the book say to the page ?

Усе й одразу

Іноді емоції породжують звуки…..* (Бумбокс) а іноді вони породжують запис у електронному щоденнику . Чому люди взагалі їх пишуть ? Читала сьогодні інші….Всі починають * незнаю навіщо створила* *незнаю навіщо пишу* . тож навіщо ?? Потреба в спілкуванні ? Пошук схожиш погядів ? Сум ? Самотність ? Брак друзів ? Нудьга ? Так, так, так , так і ще раз так. Тому і незнають, соромно сказти або ж дійсно, незнають. Я теж незнаю . Легше стає. А кожний новий комент приносить посмішку на обличчя.

зірки

А що ви робите в вільний час ? Пишете блоги які ніхто не читає ? Готуєте їжу? Перете грязний одяг ? Читаєте книжки ? Бездумно блукаєте по інтернету? Малюєте можливо? Слухаєте музику ? Говорите по телефону ? Читаєте чужі блоги ? Шукаєте кохання ? І відпускаєте те що уже маєте? Приміряєте нові наряди думаючи для кого? Шукаєте нові види як провести час ? А де ви той час берете то ?….А то у мене його брак. Я теж усе це роблю, між іншими обовязками які впали на мої тендітні плечі =) А ще я плачу вночі деколи, і займаюсь зарядкою, і сумую за своїми друзями,мрію досягнути до хмар , і сміюся , і люблю , і дихаю і дивуюся кожному дню, який би неповороткий він не був . В вільні хвилини я вічно вдяраюсь у щосб чи розбиваю , і гляжу свою кицьку яка я чесно вірю надає мені енергії, коли моя кава вже не допомагає =) А також читаю аніме ( мріючи що один день  теж так зможу намалювати ) , захоплююся совами та вірю в драконів , фотографую усе навколо і постійно реставрую свою кімнату.  І шопую шопую шопую, допоки немає грошей , а поітм працюю працюю оххх щоб їх знову назбирати. Стараюся набрати вагу, та бути ідеальною, дивлюсь фільми та плачу від них. Хворію, мрію та думаю. Сплю. Живу =) І пишу це все у блог. Гарного вам дня.

Якщо щось забула обовязково допише, бо знаю що забула .

Забрав…

Забрав….Так ніби то було його, ніби для нього….А я навіть незнаю коли це трапилося…Зникло…як і не було. Так ніби це не важливо, так ніби це дрібничка..Просто забрав….Огидно…І сумно, та пусто. Не повернеш , а так шкодуєш. Ненавиджу.

Feel…empty….and dirty 🙁

gkfx

Життя

Мене сьогодні намалювали ….Я навіть не казала їй…А вона сама, так приємно…і так гарно .

А ще я закінчила вчора свої *курси* якщо їх так можна назвати.

А ще на роботі зарплату підняли, не багато але все ж ……

А ще я помішана на аніме .

А ще…А ще ? Багато а ще , ще є й погані речі і страшні думки в голові але нехай там вони і залишаються…вони не достойні бути записані . Позитив ( це я так сама себе настроюю — і воно працює, вірте )

А ще моя киця найкраща на світі =)

А ще….Ще я напевне забула як пишуться блоги бо пишу всяку нісенітницю =)

Memories feel great !!

З поверненням мене у блог =) Треба ж себе привітати *хто ж як не я ?* У новий рік з новим шаблоном….Дякую людині яка їх постворювала…красота неземна .!!

Перечитувала старі записи, мило….Було життя . Відколи перестала писати блог писала паперовий щоденник…Такий знаєте ручкою…Вирішила повернутися між люди . Самій не так весело.

Приємно також памятати, що була тут одною з перших,шкода що багатьох хто тут був уже немає. Позаходила в свої закладки а там *блог не існує*, *блог видалений* а я би почитала . Але будуть і нові, уже знайшла цікавих людей яких почитую. Здається що інші люди часом краще за мене скажуть те що у мене зараз на серці .

А ще мені сьогодні захотілося снігу…..потрогати, замерзнути .

З любов*ю, Я .

 

Повернулася

1. Навіщо ?

Незнаю, скучила мабуть. На чужій мові не так , хоча вона тепер у мене лише в голові….навіть мрії на чужій мові. Та хто сказав що чужа ? Як казав Тарас той що Шевченко чужого научайтесь та свого не цурайтесь ( якось так , в школі на стінах таке писаю пригадую ). От усе що вивчила те моє =)

2. Змінилась?

В гіршу сторону напевно… Стала як лялька, нежива, безсердечна….думаюча лише про щось матеріальне…Огидно. А як повернутись?

3. Tired of drama …. Та сама її створюю, напевне.

4. Але подорослішала . Навчилась багато працювати, як робот , дещо вивчила , багато чого життя навчило . Багато чому воно мене ще вчить. Деколи боляче. Стала ближчою до мами, не можу не радуватися =)

5. Сумую без друзів . ДРУЗІВ. Таких що можна писати з великої букви а не таких якими себе називають?

Хочеш бути моїм другом? Навіть по інтернету. Спілкування то будова нації.

6. I don’t think it will ever work .